قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

JV های عمومی-عمومی برای فشار زیاد به فولاد مراجعه می کنند

در تلاش برای پیشبرد وضعیت سرمایه گذاری در بخش تولید ، دولت پیشنهاد می کند از شرکت های بخش دولتی مانند SAIL ، RINL ، MOIL ، NMDC و KIOCL بخواهید برای ایجاد اتحاد با دولت های ایالتی و بنگاه های اقتصادی خود اقدام به راه اندازی وسایل نقلیه ویژه (SPV) کنند. ) برای راه‌اندازی پروژه‌های فلزی Greenfield در کشور و افزایش تقاضا از طریق بازاریابی تهاجمی.
 
این پیشنهاد با هدف بازگرداندن علاقه سرمایه گذاران به بخش فولاد انجام شده است که به دلیل رکود در شرایط بازار ، نقدینگی شدید و سرعت آهسته از تصویب قانونی ، در یک روند کند پیش رفته است.
 
در حالی که تقاضا و قیمت فولاد مسطح باقی مانده است ، هیچ تاسیسات جدید تولید فلز گرینفیلد در کشور به وجود نیامده است. تنها چند پروژه با ظرفیت Brownfield در حالی ارائه شده اند که پروژه های جدید به کندی پیشرفت می کنند.
 
انتظار می رود که پیوندهای تبلیغاتی عمومی به دولت کمک کند تا هدف خود را از دستیابی به تولید فلز بیش از 300 میلیون تن در سال (mtpa) در طی 15-20 سال آینده با سرمایه گذاری در کل نزدیک به 10،000،00 روپه اجرا کند.
 
تولید تمام شده فولاد در کشور در حال حاضر 26 mtpa است. در حالی که سرمایه گذاری های PSU فشار اولیه لازم را فراهم می کند ، انتظار می رود که سرمایه گذاری بخش خصوصی از پشت سر بگذارد.
 
ما در صورت دستیابی به هدف سیاست ملی فولاد برای دستیابی به تولید فولاد 300 مگاپاسکال تا سال 2025 - ما به پروژه های گرینفیل احتیاج داریم. با توجه به اینکه بیش از 90 درصد ظرفیت جدید از مسیر Brownfield عبور می کند و تردیدها در مورد سرمایه گذاری بیشتر بخش خصوصی فراتر از این وجود دارد ، مدل SPV عمومی-عمومی به عنوان یک کاتالیزور برای تولید سرمایه گذاری تازه در این بخش عمل می کند. " کمیسیون برنامه ریزی
 
منابع در وزارت فولاد گفتند که این پیشنهاد (برای تشکیل JVs) مورد استقبال نخست وزیر (PMO) قرار گرفته است و جلسات سطح بالا ممکن است به زودی توسط دبیرخانه کابینه با مقامات وزارتخانه های مختلف مرکزی و دولت های ایالتی برگزار شود.
 
پس از مشخص شدن مکانها ، از PSU ها خواسته می شود تا یک برنامه سرمایه گذاری را در رابطه با دولت های ایالتی برای ایجاد ظرفیت فولادی تهیه کنند. این منابع گفتند ، دولت اگر مدل اقتصادی را ایجاد کند ، مشارکت عمومی و خصوصی (PPP) را نیز در برخی از پروژه ها ترغیب خواهد کرد.
 
یکی از مقامات SAIL ضمن تأیید توسعه ، گفت که کار بر روی مدل SPV تنها پس از طرح برنامه ریزی دقیق از دولت کامل با وضوح در مورد پیوندهای زمین و سنگ آهن آغاز می شود.
 
این مقام افزود: "دولت باید درک کند که وقتی SAIL در حال تکمیل یک برنامه بزرگ توسعه در همه واحدهای تولیدی خود باشد ، بسیج وجوه برای این SPV ها دشوار خواهد بود."
 
ظرفیت ساخت فولاد هند از جمله ظرفیت بازیکنان ثانویه اکنون بیش از 100 میلیون تن است. این میزان تا 2017-18-2015 با 25 میلیون تن افزایش می یابد ، اما بیشتر این گسترش از نظر طبیعت قهوه ای است و ظرفیت قابل توجهی از فضای سبز پیشنهاد نشده است. بیش از نیمی از این توسعه از دو شرکت دولتی - Steel Authority of India (SAIL) و رشتریه ایسپات نیگام (RINL) حاصل می شود.
 
علاوه بر این ، فولاد تاتا از طریق وسایل گسترش Brownfield به حدود 10 mtpa افزایش یافته است. ظرفیت JSW Steel در حال حاضر از 14.3ttpa در حال حاضر به 16.5 mtpa می رسد. فولاد عصار ظرفیت کارخانه Hazira خود را به 10 mtpa افزایش داده است ، در حالی که ظرفیت جیندال استیل و نیرو از طریق گسترش Brownfield در آنگول تا FY16 تا 6 تن افزایش خواهد یافت. فولاد بوشان همچنین می تواند ظرفیت 3 مگاپاسکال را به آن اضافه کند تا به 6 mtpa برسد. Monnet Ispat & Energy و Visa Steel نیز ظرفیت های خود را گسترش می دهند.
 
دولت ضمن پیشنهاد این اتحاد بین المللی به منظور تحقق بخشیدن به اوضاع سرمایه گذاری در بخش فولاد ، همزمان PSU ها را تشویق می کند تا مشارکت ها را تحت الگوی مشارکت عمومی و خصوصی (PPP) مورد بررسی قرار دهند.
 
SAIL پیش از این مشغول تحقیق در مورد پروژه سرمایه گذاری مشترک با Posco بود و RINL انتظار می رود JV را با سازنده فولاد NLMK روسی تشکیل دهد تا با تولید سرمایه گذاری اولیه نزدیک به 4000 کرانه روپیه ، یک مرکز تولید ویژه فولاد را تأسیس کند. NMDC همچنین موظف است پیشنهادهایی را برای پروژه های فولاد فوق العاده مگا ارائه دهد ، جایی که می تواند JV ها را با داوطلبان آینده نگر تشکیل دهد.

nt با ارتقاء مدرسه خود - از راه اندازی استخر مدرن است که آب را فیلتر و بازیافت می کند ، در حال ساخت مزرعه است ، که یک گودال ورمی کمپوست و یک گاو میزبان خواهد بود تا به دانش آموزان ظرافت های کشاورزی ارگانیک آموزش دهد .
 
این جمعه ، آخرین روز انتخابات برای مرحله چهارم انتخابات است. در بوکارو ، نامزدها در آخرین انتخابات خود در جیپ هایی که با پرچم های پارتی سبز و زعفران تختخواب هستند ، قرار دارند.
 
در سیالجوری ، کارگران مشغول کارخانه فلز داغ هستند. آنها به زودی برای ناهار شکسته می شوند.
 
ESL's Singh حرف آخر را دارد. "وقتی این کارخانه فولاد قادر به عملکرد تمام مقیاس باشد ، ما می توانیم از لحاظ مالیات کمتر از 2،000 روپیه کرور را به دولت کمک کنیم. تصور کنید که با این همه پول چه کاری می توان برای منطقه انجام داد."
 
تصور کن...
 
آسمان ابری است ، خورشید معتدل است. نسیم سردی در سراسر سیالجوری می وزد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۴:۲۳ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)