قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

جینا راینهارت علی رغم BHP شاهد پایان دوره ای ، صادرات سنگ آهن را به جلو سوق می دهد

فولاد ضد زنگ بیش از حد چین را به سمت پایین انداختن فولاد به مارک بین المللی می اندازد

در پاسخ به کاهش چشمگیر تقاضا برای فولاد ضد زنگ در صنعت ساخت و ساز چین ، بزرگترین تولید کنندگان فولاد چین صادرات فولاد را به نسبت بین المللی به بازارهای بین المللی آغاز کردند. درست در ماه سپتامبر گذشته ، فلز ماینر صادرات فولاد چین را 8.52 میلیون تن ثبت کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 73 درصد افزایش داشته است.
 
براساس گزارش تلگراف ، شاخص تمایلات فولادی چین Platts '12.47 ماه به ماه 12.47 کاهش یافته و 25.61 از 100 امتیاز ممکن در ماه نوامبر کسب کرده است. این کاهش احساسات کمترین میزان ثبت شده از زمان آغاز به کار Platts در بازار در ماه مه 2013 است.
 
این اقدام چین توانایی ویران کردن آسیاب های آمریکایی و اروپایی را دارد. طبق گفته Macquarie ، در سه ماهه اول سال صادرات چینی از جنس استنلس استیل به اروپا با افزایش 115.4 قطعه قطعه و به 522،000 تن رسید. مک کواری همچنین در تلگراف گفته است که ورق فلز ضدزنگ نورد سرد چین ، که برای صنعت اتومبیل اروپا استفاده می شود ، امسال در مقایسه با 10 قطعه سال گذشته به 35 عدد صعود کرده است.
 
ایالات متحده با اعمال عوارض بر واردات سیم کربن و آلیاژ فولاد از چین واکنش نشان داد. از این رو صادرکنندگان سیم فولادی چین می توانند با مالیات ضد دامپینگ به اندازه 110.25 قطعه روبرو شوند.
 
از طرف دیگر ، تلگراف گفت که چین با هشدار مقامات آمریکا مبنی بر ترک سیاستهای حمایت گرایانه و پایبندی به تعهدات جهانی این کشور برای حفظ تجارت آزاد ، تلافی کرد.
 
به گفته مدیریت زباله جهانی ، در جلسه اخیر کمیته آلیاژ ضد زنگ بازیافت بین المللی و پایتخت کمیته آلیاژهای خاص در پاریس ، گفته می شود آسیا تولید کننده 70٪ از فولاد ضد زنگ جهان است که چین تقریبا 50٪ از آن را به عهده دارد. علیرغم ممنوعیت اندونزی برای صادرات سنگ نیکل ، یک ماده اصلی مورد استفاده در تولید فولاد ضد زنگ ، سهام سنگ معدن چین به دلیل پر شدن شکاف فیلیپین با سنگ معدن درجه پایین به طور قابل توجهی بیشتر از پیش بینی شده ماند. در حقیقت ، تولید کنندگان فولاد چین تا حد زیادی از رکود عمیق در هزینه مواد اولیه مانند آهن و سنگ نیکل سود می برند.
 
با این حال ، تحلیلگران پیش بینی می کنند که با کاهش سرعت صادرات از فیلیپین ، ممنوعیت صادرات اندونزی سرانجام احساس می شود. Nicholas Snowdon از Standard Chartered به ضبط تجاری گفت که انتظار دارد نیکل در سال آینده صعود کند و میانگین قیمت آن 23400 دلار باشد.
 
تحولات مربوط به پروژه های مختلف استخراج نیکل همچنین ممکن است عوارض آن را در مورد قیمت آینده نیکل و فولاد ضد زنگ بگذارد. به عنوان مثال ، منابع بلکام استرالیا در حال مشارکت احتمالی برای پروژه Wiluna Nickel Sulphide خود است که حاوی یک بسته اولترامافیک نیکل آینده نگر 40 کیلومتر است.
 
به همین ترتیب ، شرکت معدنی آمور از روسیه دارای یک پروژه امیدوارکننده کون مانی است که به عنوان یکی از 20 معدن بزرگ سولفید نیکل در جهان در نظر گرفته می شود. طبق گفته MineSite.com ، حاوی بیش از 800000 تن نیکل است. حدود آن هنوز کشف نشده است ، بنابراین احتمال کانی سازی بزرگتر نیکل وجود دارد.
 
Amur Minerals همچنین اخیراً مصوبه وزارت توسعه اقتصادی را برای درخواست مجوز خود دریافت کرده است. این شرکت در حال حاضر از زمان بسته شدن روز دوشنبه در 5.75 معامله می کند. تولید فولاد خام گلوبال با تولید 137 میلیون تن در ماه اکتبر نسبت به سال گذشته بدون تغییر بود.
 
میزان تولید فولاد خام از چین ، تولید کننده برتر و مصرف کننده آلیاژ در جهان ، 67.5 میلیون تن بوده است ، که از اکتبر 2013 تا 0.3 درصد کاهش یافته است. جینا راینهارت قرار است صادرات خود را در ماه سپتامبر از معدن سنگ آهن جدید 10 میلیارد دلاری خود که در نتیجه قیمت های تجاری معلوم نیست ، آغاز کند. در نزدیکی پایین ترین نرخ های پنج ساله و پیش بینی می شود خسارات را در سال آینده افزایش دهد.
راینهارت ، رئیس Hancock Prospaching ، دیروز در مصاحبه ای در معدن روی هیل در منطقه پیلبارا غنی از آهن استرالیا گفت: "ما دوست نداریم که سنگ معدن کاهش یابد ، اما ما در رده پایین تر از هزینه های تولید قرار داریم."
او چناو گفت که تولید کنندگان کم هزینه به عنوان آخرین افرادی که ایستاده اند. "
پوسکو ، ماروبنی
Rinehart ، که همچنین دارای معادن سنگ معدن آهن توسط Rio Tinto است ، 30 درصد از Roy Hill را به گروههایی از جمله Posco کره جنوبی ، Marubeni Corp ژاپن و China Steel Corp تایوان فروخت. به گفته وب سایت شرکت روی هیل ، روی هیل
مورگان UBS گفت: "احتمالاً این هدف طولانی مدت بوده است تا چیزی را که او کنترل می کند وارد بازار کند." وی گفت: "وی آشکارا از طریق منافع تجاری دیگر در معرض بازار سنگ آهن قرار گرفته است. این اولین بار است که وی می تواند یک دارایی را کنترل کند."
پیش از این راینهارت به خبرنگاران گفت: بیش از 2 میلیون تن سنگ آهن در حال حاضر در روی هیل ذخیره شده است. روی هیل هولدینگز در بیانیه ای گفت: ساخت پروژه 67 درصد کامل است.
راینهارت به خبرنگاران گفت: "با توجه به اینکه ما در حال حاضر یک پروژه با برنامه ریزی سریع ، برنامه ریزی شده سریع ، پروژه بزرگ ، یک پروژه واقعاً پیچیده هستیم و جلوتر از برنامه است ، خارق العاده است."
بازار خرس
سنگ معدن با 62 درصد محتوای تحویل داده شده به چینگدائو در چین روز گذشته با 1.1 درصد افزایش به 70.97 دلار در هر تن رسیده است. مواد تشکیل دهنده فولاد امسال پس از ورود به بازار خرس در ماه مارس ، 47 درصد عقب نشینی کردند.
شرکت Citigroup در گزارشی در 11 نوامبر گفت که قیمت ها در سال آینده به طور میانگین 65 دلار خواهد بود و در سه ماهه سوم به 50 دلار کاهش می یابد ، زیرا عرضه جهانی افزایش می یابد و تقاضا همچنان ضعیف باقی می ماند.
UBS در گزارشی 12 سپتامبر گفت ، هزینه یک شکسته حتی روی از 56 دلار به لحاظ سنگ معدن در چین با 62 درصد محتوا است ، با ارقام تایید شده توسط مورگان در 17 نوامبر. طبق گفته UBS ، 49 دلار و واله 67 دلار است.
این کاهش سرعت دلسرد واله ، بزرگترین صادرکننده ، که با سرمایه گذاری 37 میلیارد دلار در پروژه های معدنکاری و لجستیک سنگ آهن ، دلسرد کرده است ، به دنبال افزایش ظرفیت تولید خود تا سال 2018 به حدود 450 میلیون تن است.
عصر آهن
کلودیو آلوز ، مدیر جهانی بازاریابی و فروش آهنی در واله ، در 7 نوامبر گفت ، در دراز مدت بازار بیش از حد مورد استفاده قرار نمی گیرد.
طبق گفته شرکت Goldman Sachs Group ، این بازار جهانی در سال آینده میلادی حدود 110 میلیون تن را در سال آینده جذب خواهد کرد که تقریباً دو برابر 60 میلیون تن در سال 2014 است. روند افزایش تقاضا به رهبری چین طی یک دهه گذشته که سودآوری برای تولیدکنندگان به همراه داشته است ، به پایان رسید.
جرارد بورگ ، اقتصاددان ارشد آسیا در National Australia Bank Ltd. در ملبورن ، گفت: "کاهش سال آینده عمدتا با عرضه جدید انجام می شود ، و این به طور عمده ناشی از بزرگی در استرالیا غربی خواهد بود." با توجه به هزینه کمتر. اساس این تولیدات ، ما انتظار داریم که این روند ادامه یابد. "د ساعت پس از صحبت کردن اندرو مکنزی ، مدیر ارشد اجرایی رقیب BHP بیلیتون ، پایان دوره "گسترش گسترده سنگ آهن" را فراخوانده بود. BHP و رقبا Rio Tinto Group و Vale SA در حال ریختن بازار جهانی سنگ آهن هستند و پس از هزینه های معادل 120 میلیارد دلار (139.2 میلیارد دلار) برای افزایش ظرفیت معادن خود از استرالیا تا برزیل ، مازاد برانگیخته اند.
دانیل مورگان ، تحلیلگر UBS ، در مصاحبه تلفنی 17 نوامبر گفت: "من فکر نمی کنم سال آینده ایده آل باشد برای افزودن عرضه جدید." "بازار برای چند سال آینده به خوبی عرضه شده است." بزرگترین تولید کنندگان محموله های ضبط را هدف قرار می دهند ، شرط بندی افزایش می تواند قیمت های غوطه وری را جبران کند و معادلات کمتر رقابت را مجبور کند ، از جمله تولید در چین.
باری فیتزجرالد ، مدیرعامل روی هیل ، به خبرنگاران گفت: "دیدگاه ما این است که یک تقاضای پایدار طولانی مدت برای سنگ آهن وجود دارد."
"اقتصاد بازار همیشه نشان می دهد که در نهایت تولید کنندگان گران قیمت برای خروج از بازار نیاز دارند و بنابراین ما را در میان سایرین ترک می کنند


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۶:۴۱ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)