قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

ایالت فولاد ، ویشنو دئو سای ، جمعه در دهلی نو.

 

احتمالاً این سیاست جدید بر افزایش ظرفیت متمرکز شده و به موضوعات مربوط به امنیت مواد اولیه ، چالش های زیست محیطی و تملک اراضی بپردازد.

وزیر خطاب به نشست اجلاس فولاد 2014 که توسط کنفدراسیون صنایع هند (CII) برگزار شد ، وزیر خبر داد که در حال حاضر بحث در مورد ایجاد کریدور شرقی برای رسیدگی به حمل و نقل و سایر موارد لجستیکی با این صنعت پیش می رود. وی گفت: همچنین باید یک نهاد ملی برای نظارت و انجام تحقیقات در بخش فولاد وجود داشته باشد.

آجی شهرام. رئیس جمهور ، CII ، و رئیس و مدیر عامل ارشد ، DCM شریرام محدود ، خاطرنشان کردند که تقاضا برای فولاد با ساخت زیرساخت های مورد نیاز هند سرعت بیشتری خواهد یافت. وی برای تهیه نقشه راه ، پیشنهاد کرد که یک کارگروه مشترک با صنعت و وزارت به عنوان شریکان ایجاد شود تا همه ذینفعان متنوع را برای یک دستور عمل برای این بخش جمع کنند.

وزیر خارجه فولاد ، راش سینگ گفت که تلاش دولت برای افزایش سهم تولید در تولید ناخالص داخلی از 16 درصد به 25 درصد مسئولیت بزرگی را بر بخش فولاد وارد می کند. وی برای تشویق واحدهای فضای سبز گفت: بحث در مورد SPV ها با همکاری دولت های ایالتی انجام شده است. این SPV ها پیوندها و پروانه های مواد اولیه را برای پروژه تضمین می کنند و سپس با سازوکارهای مناسب به حراج گذاشته می شوند یا به بخش خصوصی فروخته می شوند.

پیش از این ، C S Verma ، رئیس کمیته ملی CI فولاد و رئیس SAIL ، با تشریح چالش های مختلف مانع از تحقق پتانسیل های صنعت فولاد ، موجبات بحث و گفتگو را فراهم آورد. وی عدم دسترسی به مواد اولیه ، هزینه بالای لجستیک ، شکاف منابع انسانی و هزینه های کم تحقیق و توسعه را برشمرد. وی همچنین به لزوم بازنگری FTA ها به ویژه برای CEPA و دامپینگ توسط چین تحت پوشش فولاد آلیاژ اشاره کرد.

با استقبال از ابتکار عمل دولت "در هندوستان" ، سجانجان جیندال ، رئیس و مدیر عامل JSW Steel Limited ، از لزوم هماهنگی نزدیک تر بین ذینفعان مختلف صحبت کرد تا صنعت فولاد هند بتواند پتانسیل خود را تحقق بخشد. وی گفت که از آنجا که فولاد یک صنعت پایه است ، باید تلاش همه به عنوان یک ماموریت انجام شود.

علاوه بر چالش های مختلف بیان شده توسط بلندگوهای قبلی ، Naveen Jindal ، رئیس ، Jindal Steel & Power Limited ، گفت که فولاد برای مرد عادی هنوز بسیار گران بود و در نتیجه ، سرانه مصرف تقریباً راکد بوده است. برای کاهش هزینه ها ، بازده باید افزایش یابد. برای افزایش تولید و تحقق هدف 300 MTPA تا سال 2025 ، حمایت دولت و سیاست های مطلوب ضروری بود.

Firdose Vandrevala ، نایب رئیس اجرایی ، فولاد Essar ، خاطرنشان کرد: نیاز به فولاد هند در انتهای پایین تر از منحنی هزینه دیگر وجود دارد و این باعث ایجاد اعتماد به نفس در سرمایه گذار نمی شود. برای این کار ، سه استخر سودآوری مربوط به فولاد ، زغال سنگ کک و سنگ آهن باید یکپارچه شوند. وی همچنین این سؤال را مطرح کرد که چرا فولاد به وضعیت زیرساختی داده نمی شود در حالی که قدرت و هتل از این امتیاز برخوردار بودند.

اجلاس سران CII فولاد با حضور کلیه ذینفعان اصلی که از تولید کنندگان فولاد اولیه و ثانویه ، مقامات دولتی و نمایندگان بخش های متحد تشکیل شده اند ، حمایت دولت و سیاست های مطلوب برای تحقق هدف 300 میلیون تن در سال تولید فولاد در سال تا سال 2025 ، ناوین جیندال ، رئیس ، جیندال فولاد و قدرت ، روز جمعه گفت. جیندال در رویدادی که توسط CII برگزار شده بود سخنرانی می کرد و می گوید از آنجا که این فلز برای انسان معمولی بسیار گران قیمت بود ، سرانه مصرف آن راکد بوده است. در همین حال ، وزیر امور خارجه فولاد ویشنو دوو سای مجددا تأکید کرد که سیاست های فولادی بر افزایش ظرفیت متمرکز شده و موضوعات مربوط به امنیت مواد اولیه ، چالش های محیط زیست و تملک اراضی را برطرف می کند. سای گفت: "بحث و گفتگو برای ایجاد کریدور حمل و نقل شرقی برای رسیدگی به مسائل لجستیکی پیش روی این صنعت انجام شده است." ورودی هایی مانند سنگ آهن و ذغال سنگ کک.

کارخانه های فولادی می خواهند که عوارض سنگ آهن وارداتی را از 2.5 درصد به صفر برسانند تا محصولات آنها قابل رقابت شود. پیش بینی می شود این کشور به دلیل کمبود محلی در این سال 15 میلیون تن (تن) سنگ آهن به ارزش بیش از 13.5 میلیارد دلار وارد کند. خاموش کردن معادن به دلیل نگرانی های زیست محیطی و موارد قانونی نیز به سختی کارخانه ها را درگیر کرده است که منجر به افزایش پنج برابری واردات از سطح سال 2011 شده است.

Jharkhand اخیراً 12 کارآمدترین معدن خود را از جمله Meilhataburu SAIL و Noamundi Tata Steel بسته کرده است. مورد دوم به اندازه یک چهارم از تقاضای سنگ معدن گیاه تاما فولاد جمشید پور را تأمین می کند. **********buru-Meghataburu بخش عمده ای از گیاه مورد نیاز خود گیاه بوکارو SAIL را تأمین می کند.

هند سنگهای سنگین را از استرالیا و برزیل وارد می کند و خاموش شدن طولانی مدت معادن احتمالاً قیمت های جهانی را افزایش می دهد.

زغال سنگ کک

ضمنا وظیفه نوشیدن کک


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۹:۰۵ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)