قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

پیش بینی می شود تجارت اروپا در تلاش تاتا استیل

پیش بینی می شود تجارت اروپا در تلاش تاتا استیل  قیمت روز ورق سیاه  در سه ماهه اول حاشیه سود را اندکی افزایش دهد ، که عمدتا از قیمت های فولادی پایدار جهانی و پایین آمدن هزینه های ورودی کمک می کند.

تاتا استیل اروپا ، که بیش از نیمی از درآمد تلفیقی تاتا استیل را تشکیل می دهد ، از زمان رکود اقتصادی این قاره در 5 سال پیش ، زمان سختی را پشت سر قیمت روز ورق سیاه می گذارد. از آن زمان ، این شرکت برای صرفه جویی در هزینه ها و کاهش تلفات ، واحدها را بسته و نیروی کار را کاهش می دهد.

قیمت مواد اولیه سنگ آهن و ذغال سنگ کک در چند ماه گذشته به شدت کاهش یافته است در حالی که قیمت های فولاد پایدار مانده و منجر به حاشیه سود بهتر شده است. در حال حاضر حاشیه های عملیاتی Tata Steel Europe در رقم های تک رقمی پایین قرار دارند.

رقیب بزرگتر ArcelorMittal در اوایل این ماه نتایج قدرتمندی را برای تجارت خود در اروپا گزارش داد. "ArcelorMittal از افزایش قابل توجهی در سودآوری برای فعالیتهای اروپایی خود ناشی از گسترش گسترش فولاد خبر داد.

این امر همراه با سناریوی تقاضای بهبود یافته برای بازارهای توسعه یافته قیمت روز ورق سیاه ، سودآوری تجارت اروپا تاتا استیل را قوی خواهد دید. "Dhawal Doshi ، تحلیلگر Phillip Capital گفت.

ArcelorMittal چشم انداز ایالات متحده و اروپا را ارتقاء داد ، که همچنین بازارهای اصلی تاتا فولاد اروپا هستند. تاتا فولاد در کنفرانس نتایج سه ماهه چهارم خود اعلام کرده است که سود پایین تر از قیمت مواد اولیه باید بازتاب سه ماهه اول به بعد باشد.

Giriraj Daga ، تحلیلگر Nirmal Bang گفت: "قیمت فولاد به اندازه سنگ آهن و قیمت زغال سنگ کک کاهش نیافته است. من انتظار دارم عملکرد پایدار در این سه ماه و سه ماهه دوم حتی بهتر شود."

تاتا استیل اروپا با بازسازی قیمت روز ورق سیاه داخلی مشاغل تاکنون زنده مانده است. حتی اگر این شرکت در سطح عملیاتی سودآور باشد ، خط انتهایی همچنان به رنگ قرمز است. تقاضای فولاد اروپا در حال حاضر به طور قابل توجهی پایین تر از سطح قبل از بحران است.

گوتام چاکرابورتی ، تحلیلگر Emkay گفت: "قیمت مواد اولیه طی سه ماهه بیشتر کاهش یافته است و باید منجر به بهبود درآمدها قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک در هر تن شود." "بنابراین احتمالاً این مزایا از پایین آمدن قیمت مواد اولیه و تقاضای بالاتر نیست ، زیرا خیلی زود گفت همه چیز خوب است." بحران مالی 2008-09 جهان قیمت روز ورق سیاه را به رکود کشاند و به جاه طلبی های بسیاری از گروه های فولادی پرداخت. از جمله معدود هندوستان ، ردپای تولید جهانی را در اختیار دارد. گرچه تقاضای فولاد اروپا احیا شده است ، در درجه اول به دلیل نمایش بهتر در بخش خودرو و لوازم ، تاتا استیل اروپا با وجود برخی از بازسازی های اساسی و استراحت دائمی ظرفیت هنوز از جنگل خارج نشده است.

ArcelorMittal در بخش جهانی فولاد یک استثناء باقی مانده است ، زیرا پیش از رکود اقتصادی ، این کشور به عنوان یک behemoth فولاد جهانی ظاهر شد و با حضور قابل توجه در اروپا ، به لطف رئیس شرکت Lakshmi Mittal با موفقیت در نبرد حماسی برای به دست آوردن Arcelor با دفتر لوکزامبورگ ، از نظر ظرفیت و فناوری بسیار غنی است. ArcelorMittal همچنان به کسب و ایجاد ظرفیت های جدید ادامه می دهد ، اما با اختیار بیشتری نسبت به گذشته. رکود تقاضا و قیمت پایین ، میتتال را تا همین اواخر درگیر تعطیل کردن کارخانجات غیرقابل پیش بینی قیمت روز ورق سیاه ، مخالفت با اتحادیه ها و دولت های میزبان می کرد. بازار او را جایگزین دیگری نکرد تا اندازه کار گروه را مطابق با تغییر تقاضا کاهش دهد. بازسازی روحیه ، از جمله راه اندازی مجدد پروژه های منتخب فولادی ، باعث افزایش سودآوری در تجارت فولاد شرکت شده است. از آنجا که این گروه تنها فولاد با حضور عمده جهانی از جمله در چین از طریق سرمایه گذاری مشترک است ، آن را به عنوان بخش عمده ای برای بخش جهانی فولاد معرفی می کند ، زیرا Alcoa آمریکا برای آلومینیوم یا BHP بیلیتون برای معدن است. بنابراین ، اعلام نتایج و برآوردهای ArcelorMittal در همه جا مورد علاقه سازندگان فولاد است.

اما آیا ابتکارات میتال مانند کاهش ظرفیت ، تمرکز بر روی راه حل های نوآورانه با محصولات فولادی برای بخش هایی از جمله خودرو و انرژی و ماندن در یک محرک بی امان برای کاهش هزینه های تولید ، در مواردی که با استفاده از پرهای اتحادیه شروع به پرداخت نتیجه می کند؟ بله ، رفتن به نتایج گروه برای سه ماهه منتهی به ژوئن امسال. برای اولین بار از سال 2012 ، این شرکت سه ماهه سودآوری داشت و درآمد خالص آن 52 میلیون دلار بود ، در مقایسه قیمت روز ورق سیاه با ضرر 780 میلیون دلاری در مدت مشابه سال گذشته. این پیشرفت ، که یک تحلیلگر با Macquarie به عنوان مناسب "مراحل کودک ، به جای جهش" توصیف می کند ، ناشی از این گروه است که از افزایش تقاضا در بازارهای توسعه یافته اروپا و آمریکای شمالی سود می برد. این دو منطقه ، دو سوم محموله های فولادی ArcelorMittal را به خود اختصاص می دهند. مشاغل سنگ آهن این گروه ، هم از نظر تولید و هم محموله با قیمت بازار ، همانطور که انتظار می رود ، همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد. محموله های سنگ معدن قیمت بازار در سه ماه ژوئن از 8.2 تن در سال قبل به 10.5 میلیون تن (تن) رسید. اما مزایایی قیمت روز ورق سیاه که از افزایش محموله ها ناشی می شد با پایین تر از قیمت پیش بینی شده سنگ آهن جبران می شد. زودتر


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۳:۵۳ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)