قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

تجارت الکترونیکی شرکتهای فولادی را بلند می کند

تجارت الکترونیکی شرکتهای فولادی را بلند می کند

Taobao ، یک پلت فرم آنلاین C2C متعلق به غول تجارت الکترونیکی Alibaba Group Holding Ltd ، اکنون نه تنها کالاهای کوچک بلکه کالاهای فله ای مانند محصولات فولادی را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

تجارت الکترونیکی ، بسیار مورد قبول بازار ، صنعت مازاد فولاد چین را تغییر می دهد.

چین دارای 580 سیستم عامل تجارت الکترونیکی کالایی فله است که حدود 100 عدد از آنها در تجارت فولاد نقش دارند. کای جین ، نایب رئیس فدراسیون تدارکات و خرید چین گفت: تجارت الکترونیک فولادی در بین کل کالاهای تجارت الکترونیکی فاقد زنگ است.

تخمین زده می شود که تجارت آنلاین فولاد 10 درصد از کل تجارت فولاد چین را به خود اختصاص دهد. به عنوان مثال ، Zhaogang.com برای کار در وب سایت 40 کارخانه فولاد جذب کرده است ، که در کنار هم 860،000 تن فولاد با ارزش کل 2.9 میلیارد یوان (467.74 میلیون دلار) معامله کردند.

China Minmetals Corp با هدف ایجاد "Tmall" برای تجارت فولاد ، در نیمه اول سال پلت فرم تجارت الکترونیکی خود را به صورت تجاری در دسترس قرار داد.

Tmall برترین پلتفرم B2C در چین تحت گروه Alibaba است. هوانگ ژیمینگ ، معاون مدیر کل فولاد ووهان گفت: تجارت فولاد بین کارخانه های فولادی و کاربران نهایی می تواند هزینه های توزیع را در مقایسه با حالت سنتی نمایندگی معامله گر ، نصف کاهش دهد و این به ویژه با شرایط فعلی سودآوری مناسب است.

براساس اطلاعات رسمی ، فولادسازان اصلی چین پس از از دست دادن 1.14 میلیارد یوان در چهار ماه اول ، در ماه مه از زیان به سود خود برگردانند.

تحلیلگران ارشد گفتند صنعت فولاد چین با داشتن ظرفیت طولانی تولید بیش از حد و تحول سخت ، از یک فروشنده به بازار خریدار تبدیل می شود و کارخانه های فولاد را مجبور می کند که به تجارت الکترونیکی روی آورند.

این باعث شده است سرمایه های اجتماعی برای سرعت بخشیدن به سکوهای تجارت الکترونیکی فولاد جذب شود.

در همین حال ، کارشناسان معتقدند که تجارت الکترونیکی با وجود رشد سریع آن ، جایگزین کلیه کانال های توزیع سنتی فولاد نمی شود.

چنگ مینگ ، رئیس مؤسسه جدید فناوری آهن و فولاد جدید تحت ووهان گفت: تجارت الکترونیکی می تواند بازده های سریع را با حاشیه های کوچک بدست آورد و در فروش محصولات فولادی استاندارد بسیار کارآمد است ، در حالی که هنوز هم بهتر است محصولات فولادی را بصورت آفلاین خریداری کنید. دانشگاه علم و صنعت.

تحلیلگران همچنین نگران این هستند که پیشرفت رو به رشد سیستم عامل های تجارت الکترونیک فولادی می تواند به افزایش بیش از حد منجر شود.

در حال حاضر ، وزارت صنعت و فناوری اطلاعات بر روی 30 سیستم عامل تجارت الکترونیک فولادی نظارت و پشتیبانی می کند. دونگ بائوکینگ ، یک مقام وزارت ، گفت که پیش بینی می شود تنها سه تا پنج نفر از آنها در چند سال آینده رشد خود را حفظ کنند و تأثیر بمانند.
این خانه پاکسازی در اواخر روز سه‌شنبه با تأیید گزارش قبلی رویترز ، در یوان چینی قیمت دارد و از طریق پیشخوان معامله خواهد شد. فقط شرکت های چینی یا بنگاههای کاملاً متعلق به خارجی می توانند در این معاوضه ها تجارت کنند. [ID: nL4N0PP2TA]

قرارداد مبادله سنگ آهن ، بر اساس سنگ معدن با 62 درصد محتوا و به میزان 100 تن معامله می شود ، در برابر شاخص های منتشرشده توسط ارائه دهندگان اطلاعات CUSteel ، China International Exchange Mining Exchange و Mysteel خواهد بود. هر سه شاخص وزن برابر دارند.

مبادلات ذغال سنگ حرارتی بر اساس شاخص ذغال سنگ بخار بخار Bohai-Bay Rim ساخته خواهد شد و مطابق جزئیات در وب سایت خانه پاکسازی شانگهای ، 200 تن حجم زیادی خواهد داشت.
منبع: اخبار فلزی شانگهای اخبار بازار متال
با خشک شدن اعتبار ، سازندگان مشکل ساز فولاد چینی نجات جان خود را از دست می دهند
 فولاد چین ، فولاد ، تولید فولاد چین ، ظرفیت تولید فولاد
 در تنگشان ، یک شهر صنعتی آلوده چینی که سالانه بیشتر از کل ایالات متحده فولاد تولید می کند ، کارخانه لوله های فولادی شینمینگ در اوایل این ماه تعطیل شد و بیش از 400 کارگر و تعداد زیادی از طلبکاران را بدون حقوق پرداخت کرد.

آشفتگی در این شرکت نشان می دهد که چقدر بیش از حد ظرفیت می تواند شماری از شرکت های مشابه فولادی را به آستانه ورشکستگی سوق دهد. با این حال برخلاف گذشته ، دولت های استان اکنون مایل نیستند و یا قادر به پرداخت وثیقه خود نیستند.

در تلاش برای برقراری تعادل در دومین اقتصاد بزرگ جهان ، پکن در حال برچیدن یک ساختار پشتیبانی دولت محلی است که به شرکت های فولادی یک آگهی اعتباری ارزان ، قراردادهای ساختمانی سودآور و نرخ های مالیاتی ترجیحی داده است.

این حمایت صنعت فولاد را با بدهی های سنگین و حداقل 200 میلیون تن ظرفیت تولید اضافی - که بسیار بیشتر از تولید ایالات متحده 87 میلیون تن یا 166 میلیون تن اتحادیه اروپا است ، غم انگیز کرده است.

تخمین زده می شود چین ظرفیت تولید فولاد بیش از 1 میلیارد تن داشته باشد.

Tangshan ، درست در شرق پکن در استان هبی ، سالانه 100 میلیون تن فولاد کم مصرف که در ساخت و سازها مورد استفاده قرار می گیرد ، تولید می شود و در مرکز کمپین هایی با هدف بستن آثار فولادی منسوخ و آلاینده بوده است.

پس از وقوع یک زلزله ویرانگر در سال 1976 ، حداقل 250،000 نفر را کشته و بسیاری از سطح شهرها را درگیر کرد ، به تنگشان مجدداً آزاد شد تا از فولاد برای بازسازی اقتصاد متلاشیش استفاده کند.

اما اکنون گرمای حاصل از اثر پکن احساس می شود


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۸:۴۹ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)