قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

بخش فولاد تا سال 2030 به سرمایه گذاری 12 لیتر روپیه نیاز دارد

بخش فولاد تا سال 2030 به سرمایه گذاری 12 لیتر روپیه نیاز دارد: وزارت تا نخست وزیر
30 ژوئن 2014 تولید فولاد ، سرمایه گذاری
سرمایه گذاری Narendra Modi ، نخست وزیر دیروز ، به نخست وزیر دیروز اعلام شد که سرمایه گذاری های حدود 12 لک هسته Rs تا سال 2030 در بخش فولاد لازم است تا ظرفیت نصب شده کشور به 300 میلیون تن در سال برسد.

دکتر فولاد G Mohan Kumar در سخنرانی به مودی نیز گفت که کشورهای شرقی مانند Jharkhand و Odisha می توانند محورهای افزایش ظرفیت باشند.

تا کنون 16 کارخانه جدید فولاد می توانند در کشورهای شرقی با غنی از مواد معدنی ایجاد شوند و ظرف مدت 5 سال 42 ظرفیت اضافی را در طی پنج سال آینده ایجاد کنند ، 45 تن دیگر در 5 سال آینده و 73 میلیون تن ظرفیت جدید در 10 تا 15 سال دیگر از هم اکنون.

کومار گفت شش کارخانه جدید می توانند در ادیشا ، پنج فروند در جارکند ، چهار مورد در چاتیسگار و دیگری در بنگال غربی با سرمایه گذاری تجمعی 8.92 لارو سرمایه گذاری شوند. بقیه می توانند در مناطق دیگر کشور بیایند.

منابع گفتند: هم وزیران ارشد و هم آقایان خردسال فولاد در هنگام ارائه دبیر این وزیر به نخست وزیر حضور داشتند.

هند اکنون حدود 100 mtpa ظرفیت تولید فولاد دارد ، یعنی از چهار سال پیش از 75 تن در تن. این کشور می توانست به سومین سازنده بزرگ فولاد در جهان تبدیل شود اما به دلیل کندی اقتصاد ، رشد کم مصرف و رشد ناخوشایند تولید.

هند چهارمین سازنده بزرگ فولاد در چهار سال گذشته با تولید 81.2 MT در سال 2013 ، 77.3 MT 2012 ، 73.6 MT در سال 2011 و 69 MT در سال 2010 باقی مانده است. چین ، ژاپن و ایالات متحده در تولید فولاد از هند جلوتر هستند.

کومار همچنین با بیان اینکه بودجه می تواند برای گسترش بخش مشکلی ایجاد کند ، وضعیت زیرساخت های فولادی را نیز جستجو کرد و برای بومی سازی طراحی ، ساخت و احداث کارخانه ها زمینه سازی کرد.

وی همچنین نگرانی های ناشی از تحولات اخیر را که مانع رشد مانند کاهش تولید سنگ آهن ، اولویت پایین در توزیع زغال سنگ و گاز ، تأخیر در ترخیص قانونی و تنگناهای زیرساختی است ، ذکر کرد.

وی با توصیف فولاد به عنوان "موتور رشد" ، گفت: این بخش ذاتاً نیاز به چشم انداز بلند مدت مانند توسعه منطقه شرقی ، توسعه زیرساخت ها ، عدم تمرکز ، ترخیص از تک پنجره و توسعه مهارت دارد.
 کوره انفجار فلزی ایالات متحده تولید را از سر می گیرد
27 ژوئن 2014 Steel U S Steel، اجاق گاز ، تولید فولاد خام ، منطقه دریاچه های رنده ،
سخنگوی آمریکا فولاد گفت: کوره انفجار شماره 8 در کارخانه گری بعد از قطع برنامه ریزی نشده ، تولید را از سر گرفت. هفته گذشته تولید فولاد خام در منطقه دریاچه های بزرگ 17،000 تن پس از افت شدید در حین قطع برق دوباره رشد کرد.

به گفته انستیتوی آمریکایی فناوری فولاد ، یک حادثه در تاریخ 1 ژوئن عملکرد کوره را مختل کرد که می تواند تا روزانه 3 هزار و 300 تن آهن خوک تولید کند. کوره کوچکترین در آسیاب است که به مدت هفت مایل در امتداد ساحل دریاچه میشیگان امتداد دارد.

بزرگترین کوره انفجار در نیمکره غربی ، که در شمال غربی ایندیانا نیز قرار دارد ، پایین مانده است. کوره شماره 7 انفجار در بندر ArcelorMittal Indiana Harbor East ، که قبلاً Inland Steel بود ، برای یک پروژه تعمیر و نگهداری که پیش بینی می شود تا ژوئیه ادامه داشته باشد ، بیکار شده است.

این کوره 34 ساله می تواند روزانه 11 هزار و 500 تن فولاد خام تولید کند و آخرین بار در سال 2003 به کار بسته شد. کارگران ذوب آهن در کارخانه آسیاب اقدام به انجام کارهای ترمیم و نگهداری ، ایجاد ایمنی و آموزش کرده اند.

منابع صنعت تخمین زده اند که ArcelorMittal 65 میلیون دلار در این پروژه سرمایه گذاری می کند ، که این شرکت گفت برای تأمین نیاز مشتری آینده ضروری است. روزانه به روز رسانی قیمت سنگ آهن (افزایش)
27 ژوئن 2014 سنگ آهن فولاد ، قیمت سنگ آهن
بنابراین! فشار کاغذ بازار کوتاه می شود. 6 ماه دالیان به خصوص چشمگیر بود ، در یک نقطه محدود بود و معاملات آتی میلگرد نیز 1٪ افزایش یافت. با این حال ، جسمی مختلط باقی مانده است. Spot کاملاً بالا رفته است ، اگرچه هیچ چیزی شبیه به 5-7٪ جهش روزانه در بهبودی سال 2012 نبود ، اما میانگین میلگرد همچنان در حال سقوط است که نشان دهنده تقاضای اساسی ضعیف است و capesize بالتیک خشک 3٪ دیگر را از دست داد و تقریباً کل سود اخیر خود را پس گرفت. . رویترز بافت ارائه می دهد:

    یک تاجر در شانگهای گفت: "برخی از دولت های محلی شروع به اجرای برخی اقدامات محرک کوچک برای تقویت فعالیت می کنند و فکر می کنم چشم انداز اقتصادی بهتر از افزایش قیمت ها عقب مانده است."

    معامله گران گفتند: برخی از معامله گران بارهای سنگین آهن را با قیمت های بالاتر می خریدند ، خوشبختانه که بهبودی شدید در بازار به دست می آید.

    یک بازرگان سنگ آهن در تیانجین که امیدوار بود با فروپاشی قیمت ها ، یک سنگ آهن کم درجه از هندوراس بفروشد ، گفت: "این دیدگاه وجود دارد که بازار به پایین رسیده است و برخی از معامله گران اقدام به خرید محموله می کنند."

در حال حاضر به نظر می رسد نیازهای هند برآورده شده است:

    Tata SteelBSE -0.95٪ دیگر برنامه ای برای واردات سنگ آهن برای تغذیه کارخانه های فولادسازی خود ندارد و به تولید داخلی از معادن اسیر شده خود یا شرکت ملی توسعه مواد معدنی (0.00٪ NMDCB) ، مدیر عامل آن تکیه خواهد کرد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۷:۲۱ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)