قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

چارچوب لازم برای تولید فولاد بدون CO2

 

تولیدکنندگان فولاد در Saarland و در آلمان به دلیل بالاتر بودن هزینه های زیست محیطی و انرژی در مقایسه با تولید کنندگان خارج از اروپا با معایب رقابتی قابل توجهی روبرو هستند. علاوه بر این ، هزینه برای گواهینامه های CO2 ، فقط برای تولید کنندگان فولاد Saarland سالانه 100 میلیون یورو. بنابراین ایجاد چارچوب سیاسی برای ایجاد امکان انتقال به تولید فولاد بدون CO2 در آلمان از طریق قیمت های پایین انرژی ، رقابت بین المللی عادلانه و سرمایه گذاریها ضروری است. (ARD Tagesthemen 08.10.19)

رقابت آلمان بدتر شد


به رغم گزارش جهانی رقابت پذیری 2019 انجمن جهانی اقتصاد (WEF) ، علی رغم ظرفیت بالای آن برای نوآوری ، رقابت آلمان کاهش یافته است. در این رده بندی که مجموعاً 103 شاخص را در نظر می گیرد ، آلمان نسبت به سال گذشته با چهار مکان رو به وخامت گذاشته است و در رده هفتم قرار گرفته است. بزرگترین ضعف معرفی فناوری اطلاعات و ارتباطات بود. در این دسته که شامل گسترش اتصالات باند پهن و فیبر نوری نیز می شود ، آلمان تنها در رتبه 36 جهان است.

کمیسیون اتحادیه اروپا خواستار کمک اقتصادی است


منطقه یورو برای جلوگیری از یک دوره طولانی از رشد کم ، به کمک اقتصادی احتیاطی احتیاج دارد. همانطور که از مقاله تهیه شده برای تهیه جلسه بعدی وزرای دارایی اتحادیه اروپا ، به ویژه کشورهای ثروتمند مانند آلمان یا هلند ، باید نقش خود را ایفا کنند. این همچنین در مورد تأمین امنیت زیرساخت ها ، که پوسیدگی آن در طولانی مدت تأثیر می گذارد ، صدق می کند.

دولت فدرال برای نظارت دقیق بر اهداف آب و هوایی


دولت فدرال به طور مرتب رویکرد خود در زمینه حمایت از آب و هوا را زیر سؤال خواهد برد و دستاوردهای آن توسط یک هیئت متخصص بررسی خواهد شد. همانطور که صدراعظم آنگلا مرکل در افتتاح "ورزشگاه آب و هوا" در سینسهایم تأکید کرد ، باید یک نظارت مطمئن و قابل اثبات در قانون حفاظت از اقلیم محکم بماند.

سار گرینز خواستار حمایت اتحادیه اروپا از صنعت فولاد است


پس از نامه توبیاس هانس ، نخست وزیر سارلند به صدراعظم آنگلا مرکل در حمایت از صنعت فولاد ، مارکوس ترسل ، رئیس منطقه ای گرونن در سارلند ، به نفع آن صحبت کرده است. او اتحادیه اروپا را وظیفه می داند و خواستار یک استراتژی اروپایی برای آینده با توجه به علل بین المللی بحران در صنعت فولاد است. تنها اروپا می تواند یک زمین level بازی را تضمین کند و به طور مؤثر از «قیمت و اکوپانسیون اقتصادی» جلوگیری کند.

Scholz برای واکنش محتاطانه به تعرفه های مجازاتی ایالات متحده


مطابق تصمیم WTO ، ایالات متحده مجاز به اعمال تعرفه در واردات اروپا به ارزش 7.5 میلیارد دلار است. در نتیجه ، ایالات متحده اعلام کرد که از تاریخ 18.10.19 25٪ کالاهای کشاورزی و صنعتی اروپا را پرداخت می کند. اولاف شولز ، وزیر دارایی فدرال ، نسبت به اقدامات متقابل فوری علیه همتای فرانسوی خود ، ادعا نمی کند. در عوض ، آنها قاطعانه اما با احتیاط پاسخ خواهند داد تا به وضعیت جدید بپردازند. در همین حال ، مایک پومپئو ، وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرده قصد دارد قبل از شروع تعرفه های جدید ، مذاکرات با اتحادیه اروپا را برگزار کند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۴:۵۷ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)