قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

تفاوت انواع فولاد ضد زنگ

آنچه بتن در مقاومت فشاری ارائه می دهد ، فاقد شکل پذیری است. بدون پشتیبانی ، این می تواند بارهای نسبتاً سنگینی و بدون ترک خوردگی را تحمل کند ، تیرآهن بنگاه اصفهان اما اگر با استفاده از ساخت میلگرد ریخته شود ، بتن می تواند بار قابل توجهی را حتی اگر به حالت تعلیق درآید.

تیرآهن بنگاه اصفهان میله های فولادی نسبت به هر نوع مواد دیگر بهترین خاصیت تقویتی را برای بتن سازه دارند. این امر به این دلیل است که فولاد قدرت قابل توجهی از خود دارد. این می تواند بدون شکستن استرس خم شود. علاوه بر این ، ضریب حرارتی آن - یعنی سرعت انبساط و انقباض آن در گرما یا سرما - تقریباً برابر با بتن است. پس از جاسازی ، فولاد و بتن گسترش می یابند و به هم متصل می شوند تا بتن انسجام را حفظ کند. یک ماده تقویت کننده با ضریب حرارتی نابرابر می تواند باعث شکسته شدن بتن شود. تغییر شکل ها - پشته ها یا تورفتگی ها - در حرکت محدود میلگرد نوار در امتداد محور آن درون بتن.


پنج نوع اساسی میلگرد برای افزایش مقاومت کششی بتن موثر بوده است. با خصوصیات متفاوت ، هر نوع با توجه به مشخصات معمار یا مهندس ، نقش های خاصی را بر عهده می گیرد. اغلب ، بیش از یکی از پنج نوع میلگرد از یک ساختار واحد پشتیبانی می کند.

فولاد کربن
این فولاد با تولید اقتصادی دارای کربن بالایی است که رنگ آن را سیاه می کند. فولاد کربن پشتیبانی کششی زیادی را ارائه می دهد و هنگامی که کاملاً در دوغاب محصور شود ، به خوبی کار می کند. بسیاری از فرمول های بتنی از قلیایی بالایی برخوردار هستند ، و هنگامی که با سطح بیرونی کمی زنگ زده میله های فولادی کربن در تماس باشد ، یک واکنش شیمیایی یک پوشش را تشکیل می دهد که مانع از خوردن فولاد در داخل مقبره بتن خود می شود.

فولاد ضد زنگ


با داشتن کربن کمتر و کروم ، نیکل یا منگنز بیشتر ، فولاد ضد زنگ خوردگی نمی کند. تیرآهن بنگاه اصفهان همچنین ، فولاد ضد زنگ ذاتاً از پسر عموی پر کربن خود قوی تر است. اما هزینه فولاد ضد زنگ حدود 30 درصد بیشتر از فولاد کربن یا نوار سیاه است. مگر در مواردی که نیاز بار نیاز به میلگرد فولاد ضد زنگ داشته باشد ، به طور کلی ، آن را برای رولپلاک های مفاصل انبساط استفاده می کنید ، در هر مکانی که در معرض آن قرار داشته باشد و چه زمانی بتن تحت فشارهای سنگین پایدار قرار بگیرد. فولاد ضد زنگ گرچه گرانتر است ، اما در واقع می تواند اقتصادی ترین گزینه میلگرد برای جاده ها ، پل ها ، اسکله ها ، آبشارهای دریایی و سایر سازه هایی باشد که تحمل بارهای شدید و یا قرار گرفتن در معرض نمک و نمک را داشته باشد.

استیل کربن با روکش اپوکسی


تیرآهن بنگاه اصفهان در صورتی که مخلوط بتنی قلیایی بالایی لازم برای محافظت از خوردگی میله سیاه را دریافت نکرد ، طراحی ممکن است برای فولاد کربن با روبش اپوکسی فراخوانده شود. این پوشش سبز هنوز چسبندگی کافی با بتن را حفظ می کند در حالی که از زنگ زدگی درون سازه محافظت می کند. زنگ بر روی بتن فشار می آورد و فشار داخلی را اضافه می کند که در نهایت بتن را تضعیف و تجزیه می کند. پوشش های اپوکسی اقتصادی ترین راه حل را برای ساخت بتن کم قلیایی ارائه می دهند. تنها مشکل اپوکسی پوست نسبتاً لطیف آن است که در صورت عدم استفاده از آن ممکن است آسیب ببیند.

فولاد گالوانیزه


میلگرد فولادی گالوانیزه گرم ، نوار سیاه را می گیرد و روکش روی را اعمال می کند که از زنگ زدگی نیز جلوگیری می کند. آلیاژ روی به جای مانع در برابر عناصر خورنده کننده بتن یا کلرید که از طریق منافذ نفوذ می کند تیرآهن بنگاه اصفهان ، عمل می کند. روی به آرامی با گذشت سالها ذرات موجود در بتن را از دست می دهد و مانع از انجام همین کار فولاد می شود. در حالی که میلگردهای فلزی گالوانیزه ، محافظت طولانی مدت در برابر زنگ زدگی ، مانند پوشش های اپوکسی ، به سختی به فولاد می چسباند ، که هنگام حمل و نقل ، قرار دادن و جوشکاری ، ظریف تر آن را نشان می دهد.

 

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۵:۵۷ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)