قیمت پروفیل زد قیمت پروفیل زد .

قیمت پروفیل زد

بازار میلگرد فولادی - تجزیه و تحلیل جهانی صنعت ، اندازه ، سهم ، رشد ، روندها و پیش بینی 2017 - 2025

بازار میلگرد فولادی

بر اساس کاربرد در محل کار ، بازار میلگرد فولادی را می توان در میله های فولادی خفیف و میله های فولادی تغییر شکل تقسیم کرد. میله های فولادی ملایم برای حمایت از تنش کششی تیرهای دال استفاده می شود. میله های فولادی تغییر شکل یافته دارای ناهنجاری یا لبه یا دنده ای در سطح میله هستند. استحکام کششی بالاتری نسبت به میلگرد خفیف فولادی دارد و از لغزش جلوگیری می کند ، باعث ترک ترک در بتن می شود و همچنین دو ماده را به شدت متصل می کند.

صنعت فولادی

بر اساس پایان آن ، بازار میلگرد فولادی را می توان به میلگرد سیاه ، میلگرد روکش شده با اپوکسی و میلگرد ساختگی تقسیم کرد. استفاده از این اتمامها بستگی به شرایط محیطی دارد که میله ها در معرض آن قرار دارند. میلگرد سیاه نوعی میلگرد معمولی بدون پوشش است که در سایتهایی با حداقل قرار گرفتن در معرض رطوبت ، با حداقل احتمال ابتلا به زنگ زدگی یا خوردگی استفاده می شود. میلگرد اپوکسی معمولاً در کاربردهای دریایی یافت می شود که احتمال خوردگی زیاد در اثر آب وجود دارد. میلگرد سیاه میلگرد ترجیحی به دلیل مقرون به صرفه بودن آن است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

از نظر صنعت استفاده نهایی ، بازار میلگرد فولاد را می توان در صنعت ساخت و ساز و زیرساخت ها ، تولید و صنعت نفت و گاز تقسیم کرد. بخش ساخت و ساز و زیرساختها در بازار میلگرد فولاد حاکم است. انتظار می رود این بخش در دوره پیش بینی به دلیل توسعه سریع و صنعتی شدن در کشورهای در حال توسعه مانند چین و هند گسترش یابد. پیش بینی می شود این امر منجر به پیشرفت املاک و مستغلات و زیرساخت ها شود.

میلگرد ضد زنگ در بتن

از نظر جغرافیایی ، بازار جهانی میلگرد فولادی را می توان در آسیا اقیانوس آرام ، اروپا ، شرق میانه و آفریقا ، آمریکای شمالی و آمریکای لاتین تقسیم کرد. بازار میلگردهای فلزی با توجه به تعداد زیادی از فعالیت های ساختمانی در منطقه ، در آمریکای شمالی حاکم است. آسیا اقیانوس آرام همچنین میلگرد فولادی است که به دلیل توسعه سریع صنعتی و زیربنایی در کشورهای در حال توسعه مانند هند و چین هدایت می شود. این امر نیاز به میلگرد فولادی برای ساخت مسکن ، ساخت و سازهای صنعتی و سایر ساخت و سازهای زیرساختی را در پی دارد. مصرف میلگرد فولادی در آسیا اقیانوس آرام به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. اروپا و خاورمیانه و آفریقا سایر مصرف کنندگان عمده میلگردهای فلزی هستند.

بازیکنان اصلی فعال در بازار جهانی میلگرد فولادی عبارتند از: آرچلور میتال ، شرکت ذوب آهن و عربستان سعودی ، تاتا استیل و هلدینگ فولاد زامیل.

پیش بینی می شود که بازار میلگرد فولاد به دلیل مقرون به صرفه بودن و افزایش فعالیت های ساخت و ساز و توسعه زیرساخت ها در این مناطق به طور قابل توجهی در آمریکای شمالی و کشورهای در حال توسعه در آسیا اقیانوس آرام گسترش یابد.

این گزارش ارزیابی جامعی از بازار را ارائه می دهد. این کار را از طریق بینشهای عمیق کیفی ، داده های تاریخی و پیش بینی های قابل اثبات در مورد اندازه بازار انجام می دهد. پیش بینی های ارائه شده در گزارش با استفاده از روش ها و فرضیات تحقیق اثبات شده بدست آمده است. با انجام این کار ، گزارش تحقیق به عنوان مخزن تجزیه و تحلیل و اطلاعات برای هر جنبه از بازار ، شامل اما محدود به این موارد نیست: بازارهای منطقه ای ، فناوری ، انواع و کاربردها.

این مطالعه منبع اطلاعات موثق در مورد:

بخش های بازار و زیر مجموعه ها
روند بازار و پویایی
عرضه و تقاضا
اندازه بازار
روند / فرصت ها / چالش های فعلی
چشم انداز رقابتی
پیشرفت های فنی
تجزیه و تحلیل زنجیره ارزش و ذینفعان
تجزیه و تحلیل منطقه ای شامل موارد زیر است:

آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)
آمریکای لاتین (مکزیک ، برزیل ، پرو ، شیلی و دیگران)
اروپای غربی (آلمان ، ایالات متحده ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، کشورهای شمالی ، بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ)
اروپای شرقی (لهستان و روسیه)
آسیا و اقیانوس آرام (چین ، هند ، ژاپن ، آسه آن ، استرالیا و نیوزیلند)
خاورمیانه و آفریقا (GCC ، آفریقای جنوبی و آفریقای شمالی)
این گزارش از طریق تحقیقات اولیه گسترده (از طریق مصاحبه ، نظرسنجی و مشاهدات تحلیلگران فصلی) و تحقیقات ثانویه (که مستلزم منابع معتبر با حقوق ، ژورنال های تجاری و بانکهای اطلاعاتی صنعت است) تهیه شده است. این گزارش همچنین شامل تجزیه و تحلیل کیفی و کمی کامل با تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده از تحلیلگران صنعت و شرکت کنندگان در بازار در نقاط کلیدی در زنجیره ارزش صنعت است.

تجزیه و تحلیل جداگانه از روندهای غالب در بازار مادر ، شاخص های کلان و خرد اقتصادی و مقررات و دستورالعمل ها در زیر بررسی قرار گرفته است. با این کار ، گزارش جذابیت هر بخش عمده را در طول دوره پیش بینی نشان می دهد.

نکات برجسته گزارش:

یک تحلیل کامل از پس زمینه ، که شامل ارزیابی بازار مادر است
تغییرات مهم در پویایی بازار
تقسیم بازار تا سطح دوم یا سوم
اندازه تاریخی ، فعلی و پیش بینی شده بازار از منظر ارزش و حجم
گزارش و ارزیابی تحولات اخیر صنعت
سهام بازار و استراتژی های بازیکنان کلیدی
بخش های طاقچه و بازارهای منطقه ای
ارزیابی عینی از مسیر بازار
توصیه هایی به شرکتها برای تقویت جایگاه خود در بازار
توجه: گرچه مراقبت از زنبور عسل است


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۳:۴۸ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)