قيمت پروفيل زد قيمت پروفيل زد .

قيمت پروفيل زد

JV هاي عمومي-عمومي براي فشار زياد به فولاد مراجعه مي كنند

در تلاش براي پيشبرد وضعيت سرمايه گذاري در بخش توليد ، دولت پيشنهاد مي كند از شركت هاي بخش دولتي مانند SAIL ، RINL ، MOIL ، NMDC و KIOCL بخواهيد براي ايجاد اتحاد با دولت هاي ايالتي و بنگاه هاي اقتصادي خود اقدام به راه اندازي وسايل نقليه ويژه (SPV) كنند. ) براي راه‌اندازي پروژه‌هاي فلزي Greenfield در كشور و افزايش تقاضا از طريق بازاريابي تهاجمي.
 
اين پيشنهاد با هدف بازگرداندن علاقه سرمايه گذاران به بخش فولاد انجام شده است كه به دليل ركود در شرايط بازار ، نقدينگي شديد و سرعت آهسته از تصويب قانوني ، در يك روند كند پيش رفته است.
 
در حالي كه تقاضا و قيمت فولاد مسطح باقي مانده است ، هيچ تاسيسات جديد توليد فلز گرينفيلد در كشور به وجود نيامده است. تنها چند پروژه با ظرفيت Brownfield در حالي ارائه شده اند كه پروژه هاي جديد به كندي پيشرفت مي كنند.
 
انتظار مي رود كه پيوندهاي تبليغاتي عمومي به دولت كمك كند تا هدف خود را از دستيابي به توليد فلز بيش از 300 ميليون تن در سال (mtpa) در طي 15-20 سال آينده با سرمايه گذاري در كل نزديك به 10،000،00 روپه اجرا كند.
 
توليد تمام شده فولاد در كشور در حال حاضر 26 mtpa است. در حالي كه سرمايه گذاري هاي PSU فشار اوليه لازم را فراهم مي كند ، انتظار مي رود كه سرمايه گذاري بخش خصوصي از پشت سر بگذارد.
 
ما در صورت دستيابي به هدف سياست ملي فولاد براي دستيابي به توليد فولاد 300 مگاپاسكال تا سال 2025 - ما به پروژه هاي گرينفيل احتياج داريم. با توجه به اينكه بيش از 90 درصد ظرفيت جديد از مسير Brownfield عبور مي كند و ترديدها در مورد سرمايه گذاري بيشتر بخش خصوصي فراتر از اين وجود دارد ، مدل SPV عمومي-عمومي به عنوان يك كاتاليزور براي توليد سرمايه گذاري تازه در اين بخش عمل مي كند. " كميسيون برنامه ريزي
 
منابع در وزارت فولاد گفتند كه اين پيشنهاد (براي تشكيل JVs) مورد استقبال نخست وزير (PMO) قرار گرفته است و جلسات سطح بالا ممكن است به زودي توسط دبيرخانه كابينه با مقامات وزارتخانه هاي مختلف مركزي و دولت هاي ايالتي برگزار شود.
 
پس از مشخص شدن مكانها ، از PSU ها خواسته مي شود تا يك برنامه سرمايه گذاري را در رابطه با دولت هاي ايالتي براي ايجاد ظرفيت فولادي تهيه كنند. اين منابع گفتند ، دولت اگر مدل اقتصادي را ايجاد كند ، مشاركت عمومي و خصوصي (PPP) را نيز در برخي از پروژه ها ترغيب خواهد كرد.
 
يكي از مقامات SAIL ضمن تأييد توسعه ، گفت كه كار بر روي مدل SPV تنها پس از طرح برنامه ريزي دقيق از دولت كامل با وضوح در مورد پيوندهاي زمين و سنگ آهن آغاز مي شود.
 
اين مقام افزود: "دولت بايد درك كند كه وقتي SAIL در حال تكميل يك برنامه بزرگ توسعه در همه واحدهاي توليدي خود باشد ، بسيج وجوه براي اين SPV ها دشوار خواهد بود."
 
ظرفيت ساخت فولاد هند از جمله ظرفيت بازيكنان ثانويه اكنون بيش از 100 ميليون تن است. اين ميزان تا 2017-18-2015 با 25 ميليون تن افزايش مي يابد ، اما بيشتر اين گسترش از نظر طبيعت قهوه اي است و ظرفيت قابل توجهي از فضاي سبز پيشنهاد نشده است. بيش از نيمي از اين توسعه از دو شركت دولتي - Steel Authority of India (SAIL) و رشتريه ايسپات نيگام (RINL) حاصل مي شود.
 
علاوه بر اين ، فولاد تاتا از طريق وسايل گسترش Brownfield به حدود 10 mtpa افزايش يافته است. ظرفيت JSW Steel در حال حاضر از 14.3ttpa در حال حاضر به 16.5 mtpa مي رسد. فولاد عصار ظرفيت كارخانه Hazira خود را به 10 mtpa افزايش داده است ، در حالي كه ظرفيت جيندال استيل و نيرو از طريق گسترش Brownfield در آنگول تا FY16 تا 6 تن افزايش خواهد يافت. فولاد بوشان همچنين مي تواند ظرفيت 3 مگاپاسكال را به آن اضافه كند تا به 6 mtpa برسد. Monnet Ispat & Energy و Visa Steel نيز ظرفيت هاي خود را گسترش مي دهند.
 
دولت ضمن پيشنهاد اين اتحاد بين المللي به منظور تحقق بخشيدن به اوضاع سرمايه گذاري در بخش فولاد ، همزمان PSU ها را تشويق مي كند تا مشاركت ها را تحت الگوي مشاركت عمومي و خصوصي (PPP) مورد بررسي قرار دهند.
 
SAIL پيش از اين مشغول تحقيق در مورد پروژه سرمايه گذاري مشترك با Posco بود و RINL انتظار مي رود JV را با سازنده فولاد NLMK روسي تشكيل دهد تا با توليد سرمايه گذاري اوليه نزديك به 4000 كرانه روپيه ، يك مركز توليد ويژه فولاد را تأسيس كند. NMDC همچنين موظف است پيشنهادهايي را براي پروژه هاي فولاد فوق العاده مگا ارائه دهد ، جايي كه مي تواند JV ها را با داوطلبان آينده نگر تشكيل دهد.

nt با ارتقاء مدرسه خود - از راه اندازي استخر مدرن است كه آب را فيلتر و بازيافت مي كند ، در حال ساخت مزرعه است ، كه يك گودال ورمي كمپوست و يك گاو ميزبان خواهد بود تا به دانش آموزان ظرافت هاي كشاورزي ارگانيك آموزش دهد .
 
اين جمعه ، آخرين روز انتخابات براي مرحله چهارم انتخابات است. در بوكارو ، نامزدها در آخرين انتخابات خود در جيپ هايي كه با پرچم هاي پارتي سبز و زعفران تختخواب هستند ، قرار دارند.
 
در سيالجوري ، كارگران مشغول كارخانه فلز داغ هستند. آنها به زودي براي ناهار شكسته مي شوند.
 
ESL's Singh حرف آخر را دارد. "وقتي اين كارخانه فولاد قادر به عملكرد تمام مقياس باشد ، ما مي توانيم از لحاظ ماليات كمتر از 2،000 روپيه كرور را به دولت كمك كنيم. تصور كنيد كه با اين همه پول چه كاري مي توان براي منطقه انجام داد."
 
تصور كن...
 
آسمان ابري است ، خورشيد معتدل است. نسيم سردي در سراسر سيالجوري مي وزد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۴:۲۳ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)