قيمت پروفيل زد قيمت پروفيل زد .

قيمت پروفيل زد

تفاوت انواع فولاد ضد زنگ

آنچه بتن در مقاومت فشاري ارائه مي دهد ، فاقد شكل پذيري است. بدون پشتيباني ، اين مي تواند بارهاي نسبتاً سنگيني و بدون ترك خوردگي را تحمل كند ، تيرآهن بنگاه اصفهان اما اگر با استفاده از ساخت ميلگرد ريخته شود ، بتن مي تواند بار قابل توجهي را حتي اگر به حالت تعليق درآيد.

تيرآهن بنگاه اصفهان ميله هاي فولادي نسبت به هر نوع مواد ديگر بهترين خاصيت تقويتي را براي بتن سازه دارند. اين امر به اين دليل است كه فولاد قدرت قابل توجهي از خود دارد. اين مي تواند بدون شكستن استرس خم شود. علاوه بر اين ، ضريب حرارتي آن - يعني سرعت انبساط و انقباض آن در گرما يا سرما - تقريباً برابر با بتن است. پس از جاسازي ، فولاد و بتن گسترش مي يابند و به هم متصل مي شوند تا بتن انسجام را حفظ كند. يك ماده تقويت كننده با ضريب حرارتي نابرابر مي تواند باعث شكسته شدن بتن شود. تغيير شكل ها - پشته ها يا تورفتگي ها - در حركت محدود ميلگرد نوار در امتداد محور آن درون بتن.


پنج نوع اساسي ميلگرد براي افزايش مقاومت كششي بتن موثر بوده است. با خصوصيات متفاوت ، هر نوع با توجه به مشخصات معمار يا مهندس ، نقش هاي خاصي را بر عهده مي گيرد. اغلب ، بيش از يكي از پنج نوع ميلگرد از يك ساختار واحد پشتيباني مي كند.

فولاد كربن
اين فولاد با توليد اقتصادي داراي كربن بالايي است كه رنگ آن را سياه مي كند. فولاد كربن پشتيباني كششي زيادي را ارائه مي دهد و هنگامي كه كاملاً در دوغاب محصور شود ، به خوبي كار مي كند. بسياري از فرمول هاي بتني از قليايي بالايي برخوردار هستند ، و هنگامي كه با سطح بيروني كمي زنگ زده ميله هاي فولادي كربن در تماس باشد ، يك واكنش شيميايي يك پوشش را تشكيل مي دهد كه مانع از خوردن فولاد در داخل مقبره بتن خود مي شود.

فولاد ضد زنگ


با داشتن كربن كمتر و كروم ، نيكل يا منگنز بيشتر ، فولاد ضد زنگ خوردگي نمي كند. تيرآهن بنگاه اصفهان همچنين ، فولاد ضد زنگ ذاتاً از پسر عموي پر كربن خود قوي تر است. اما هزينه فولاد ضد زنگ حدود 30 درصد بيشتر از فولاد كربن يا نوار سياه است. مگر در مواردي كه نياز بار نياز به ميلگرد فولاد ضد زنگ داشته باشد ، به طور كلي ، آن را براي رولپلاك هاي مفاصل انبساط استفاده مي كنيد ، در هر مكاني كه در معرض آن قرار داشته باشد و چه زماني بتن تحت فشارهاي سنگين پايدار قرار بگيرد. فولاد ضد زنگ گرچه گرانتر است ، اما در واقع مي تواند اقتصادي ترين گزينه ميلگرد براي جاده ها ، پل ها ، اسكله ها ، آبشارهاي دريايي و ساير سازه هايي باشد كه تحمل بارهاي شديد و يا قرار گرفتن در معرض نمك و نمك را داشته باشد.

استيل كربن با روكش اپوكسي


تيرآهن بنگاه اصفهان در صورتي كه مخلوط بتني قليايي بالايي لازم براي محافظت از خوردگي ميله سياه را دريافت نكرد ، طراحي ممكن است براي فولاد كربن با روبش اپوكسي فراخوانده شود. اين پوشش سبز هنوز چسبندگي كافي با بتن را حفظ مي كند در حالي كه از زنگ زدگي درون سازه محافظت مي كند. زنگ بر روي بتن فشار مي آورد و فشار داخلي را اضافه مي كند كه در نهايت بتن را تضعيف و تجزيه مي كند. پوشش هاي اپوكسي اقتصادي ترين راه حل را براي ساخت بتن كم قليايي ارائه مي دهند. تنها مشكل اپوكسي پوست نسبتاً لطيف آن است كه در صورت عدم استفاده از آن ممكن است آسيب ببيند.

فولاد گالوانيزه


ميلگرد فولادي گالوانيزه گرم ، نوار سياه را مي گيرد و روكش روي را اعمال مي كند كه از زنگ زدگي نيز جلوگيري مي كند. آلياژ روي به جاي مانع در برابر عناصر خورنده كننده بتن يا كلريد كه از طريق منافذ نفوذ مي كند تيرآهن بنگاه اصفهان ، عمل مي كند. روي به آرامي با گذشت سالها ذرات موجود در بتن را از دست مي دهد و مانع از انجام همين كار فولاد مي شود. در حالي كه ميلگردهاي فلزي گالوانيزه ، محافظت طولاني مدت در برابر زنگ زدگي ، مانند پوشش هاي اپوكسي ، به سختي به فولاد مي چسباند ، كه هنگام حمل و نقل ، قرار دادن و جوشكاري ، ظريف تر آن را نشان مي دهد.

 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۵:۵۷ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)

بازار ميلگرد فولادي - تجزيه و تحليل جهاني صنعت ، اندازه ، سهم ، رشد ، روندها و پيش بيني 2017 - 2025

بازار ميلگرد فولادي

بر اساس كاربرد در محل كار ، بازار ميلگرد فولادي را مي توان در ميله هاي فولادي خفيف و ميله هاي فولادي تغيير شكل تقسيم كرد. ميله هاي فولادي ملايم براي حمايت از تنش كششي تيرهاي دال استفاده مي شود. ميله هاي فولادي تغيير شكل يافته داراي ناهنجاري يا لبه يا دنده اي در سطح ميله هستند. استحكام كششي بالاتري نسبت به ميلگرد خفيف فولادي دارد و از لغزش جلوگيري مي كند ، باعث ترك ترك در بتن مي شود و همچنين دو ماده را به شدت متصل مي كند.

صنعت فولادي

بر اساس پايان آن ، بازار ميلگرد فولادي را مي توان به ميلگرد سياه ، ميلگرد روكش شده با اپوكسي و ميلگرد ساختگي تقسيم كرد. استفاده از اين اتمامها بستگي به شرايط محيطي دارد كه ميله ها در معرض آن قرار دارند. ميلگرد سياه نوعي ميلگرد معمولي بدون پوشش است كه در سايتهايي با حداقل قرار گرفتن در معرض رطوبت ، با حداقل احتمال ابتلا به زنگ زدگي يا خوردگي استفاده مي شود. ميلگرد اپوكسي معمولاً در كاربردهاي دريايي يافت مي شود كه احتمال خوردگي زياد در اثر آب وجود دارد. ميلگرد سياه ميلگرد ترجيحي به دليل مقرون به صرفه بودن آن است كه به طور گسترده مورد استفاده قرار مي گيرد.

از نظر صنعت استفاده نهايي ، بازار ميلگرد فولاد را مي توان در صنعت ساخت و ساز و زيرساخت ها ، توليد و صنعت نفت و گاز تقسيم كرد. بخش ساخت و ساز و زيرساختها در بازار ميلگرد فولاد حاكم است. انتظار مي رود اين بخش در دوره پيش بيني به دليل توسعه سريع و صنعتي شدن در كشورهاي در حال توسعه مانند چين و هند گسترش يابد. پيش بيني مي شود اين امر منجر به پيشرفت املاك و مستغلات و زيرساخت ها شود.

ميلگرد ضد زنگ در بتن

از نظر جغرافيايي ، بازار جهاني ميلگرد فولادي را مي توان در آسيا اقيانوس آرام ، اروپا ، شرق ميانه و آفريقا ، آمريكاي شمالي و آمريكاي لاتين تقسيم كرد. بازار ميلگردهاي فلزي با توجه به تعداد زيادي از فعاليت هاي ساختماني در منطقه ، در آمريكاي شمالي حاكم است. آسيا اقيانوس آرام همچنين ميلگرد فولادي است كه به دليل توسعه سريع صنعتي و زيربنايي در كشورهاي در حال توسعه مانند هند و چين هدايت مي شود. اين امر نياز به ميلگرد فولادي براي ساخت مسكن ، ساخت و سازهاي صنعتي و ساير ساخت و سازهاي زيرساختي را در پي دارد. مصرف ميلگرد فولادي در آسيا اقيانوس آرام به ميزان قابل توجهي افزايش يافته است. اروپا و خاورميانه و آفريقا ساير مصرف كنندگان عمده ميلگردهاي فلزي هستند.

بازيكنان اصلي فعال در بازار جهاني ميلگرد فولادي عبارتند از: آرچلور ميتال ، شركت ذوب آهن و عربستان سعودي ، تاتا استيل و هلدينگ فولاد زاميل.

پيش بيني مي شود كه بازار ميلگرد فولاد به دليل مقرون به صرفه بودن و افزايش فعاليت هاي ساخت و ساز و توسعه زيرساخت ها در اين مناطق به طور قابل توجهي در آمريكاي شمالي و كشورهاي در حال توسعه در آسيا اقيانوس آرام گسترش يابد.

اين گزارش ارزيابي جامعي از بازار را ارائه مي دهد. اين كار را از طريق بينشهاي عميق كيفي ، داده هاي تاريخي و پيش بيني هاي قابل اثبات در مورد اندازه بازار انجام مي دهد. پيش بيني هاي ارائه شده در گزارش با استفاده از روش ها و فرضيات تحقيق اثبات شده بدست آمده است. با انجام اين كار ، گزارش تحقيق به عنوان مخزن تجزيه و تحليل و اطلاعات براي هر جنبه از بازار ، شامل اما محدود به اين موارد نيست: بازارهاي منطقه اي ، فناوري ، انواع و كاربردها.

اين مطالعه منبع اطلاعات موثق در مورد:

بخش هاي بازار و زير مجموعه ها
روند بازار و پويايي
عرضه و تقاضا
اندازه بازار
روند / فرصت ها / چالش هاي فعلي
چشم انداز رقابتي
پيشرفت هاي فني
تجزيه و تحليل زنجيره ارزش و ذينفعان
تجزيه و تحليل منطقه اي شامل موارد زير است:

آمريكاي شمالي (ايالات متحده و كانادا)
آمريكاي لاتين (مكزيك ، برزيل ، پرو ، شيلي و ديگران)
اروپاي غربي (آلمان ، ايالات متحده ، فرانسه ، اسپانيا ، ايتاليا ، كشورهاي شمالي ، بلژيك ، هلند و لوكزامبورگ)
اروپاي شرقي (لهستان و روسيه)
آسيا و اقيانوس آرام (چين ، هند ، ژاپن ، آسه آن ، استراليا و نيوزيلند)
خاورميانه و آفريقا (GCC ، آفريقاي جنوبي و آفريقاي شمالي)
اين گزارش از طريق تحقيقات اوليه گسترده (از طريق مصاحبه ، نظرسنجي و مشاهدات تحليلگران فصلي) و تحقيقات ثانويه (كه مستلزم منابع معتبر با حقوق ، ژورنال هاي تجاري و بانكهاي اطلاعاتي صنعت است) تهيه شده است. اين گزارش همچنين شامل تجزيه و تحليل كيفي و كمي كامل با تجزيه و تحليل داده هاي جمع آوري شده از تحليلگران صنعت و شركت كنندگان در بازار در نقاط كليدي در زنجيره ارزش صنعت است.

تجزيه و تحليل جداگانه از روندهاي غالب در بازار مادر ، شاخص هاي كلان و خرد اقتصادي و مقررات و دستورالعمل ها در زير بررسي قرار گرفته است. با اين كار ، گزارش جذابيت هر بخش عمده را در طول دوره پيش بيني نشان مي دهد.

نكات برجسته گزارش:

يك تحليل كامل از پس زمينه ، كه شامل ارزيابي بازار مادر است
تغييرات مهم در پويايي بازار
تقسيم بازار تا سطح دوم يا سوم
اندازه تاريخي ، فعلي و پيش بيني شده بازار از منظر ارزش و حجم
گزارش و ارزيابي تحولات اخير صنعت
سهام بازار و استراتژي هاي بازيكنان كليدي
بخش هاي طاقچه و بازارهاي منطقه اي
ارزيابي عيني از مسير بازار
توصيه هايي به شركتها براي تقويت جايگاه خود در بازار
توجه: گرچه مراقبت از زنبور عسل است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۳:۴۸ توسط:zprofileprice موضوع: نظرات (0)